Martin Woska

Chief Creative & Strategy Officer  |  TRIAD    

About

Martin patrí medzi najoceňovanejších a najuznávanejších kreatívnych a strategických lídrov na Slovensku a v Českej republike.

Do agentúry TRIAD sa pripojil pred 14 rokmi z klientskej strany ako account manažér. Vďaka Martinovmu významnému prínosu sa TRIAD stal jednou z najlepších reklamných agentúr na Slovensku a v Českej republike so 100 zamestnancami. Martin po celú dobu pôsobil vo vedúcich výkonných pozíciách v spoločnosti ako kreatívny a strategický líder a po 4 rokoch sa stal spolumajiteľom.

V súčasnosti vedie kreatívne a strategické tímy v TRIAD Bratislava a pracoval pre značky ako VÚB Banka, O2 Slovakia, UNIQA, Slido, GymBeam, Martinus, Adidas, Pilsner Urquell, Absolut vodka, Becherovka, Veľkopopovický Kozel a mnoho ďalších.

Martin sa zúčastnil mnohých porôt hodnotiacich kreativitu a efektivitu, ako sú miestne EFFIE, EFFIE Europe, EFFIE Global, Golden Drum, Golden Hammer alebo ADC Europe.

Práce s jeho autorským prínosom získali 5 Grand Prix a viac ako 200 ocenení na mnohých medzinárodných festivaloch vrátane Epica, Eurobest, Cannes Lions, New York Festivals, Golden Drum, EFFIE Global, EFFIE, EuroEFFIE, WARC Awards, ADC*E a ďalších.

Martin Woska miluje silu presahov a synergií medzi stratégiou a kreativitou a jeho špeciálnou pravou láskou je inovatívna reklama.

Organizátor:

TheMarketers.biz

Spoluorganizátor:

VOYO

Partneri:

iFOCUS PS:Digital SAMSUNG Tatra Banka

Obsahoví partneri:

Elv.ai KANTAR

Produkční partneri:

LJ studio SLIDO

Mediálni partneri:

BUZZWORLD ENGERIO Marketeris PRAVDA QEX SITA TREND Žive